Ali Kınık Konserini Canlı Ortak Yayınla sunduk

Tarih 29 Aralık 2013 | Genel, KIRIKKALE HABER | Yorum yapma kapalı
Gönderen Nihat Paran

ELMADAĞ ÜLKÜ OCAKLARI – ALİ KINIK KONSERİ’Nİ CANLI OLARAK SUNDUK – RADYO BOZKURTLAR FM – RADYO KIRIKKALE FM ORTAK YAYINI

Elmadağ Ülkü Ocakları’nın düzenlemiş olduğu Ali Kınık konseri’ni Radyonuz Bozkurtlar Fm ve Radyo Kırıkkale Fm Ortak canlı yayınla sizlere sundu. Ali Kınık Konseri’nde bizlere her türlü desteği sunan Elmadağ Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Salman Göksu kardeşime ve Ülkü Ocaklı kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Radyonuz Bozkurtlar Fm ve Radyo Kırıkkale Fm bir canlı konser yayınını daha sizlere sunmanın gururunu taşıyor. Konser gecesi bizleri yalnız bırakmayarak yine zirveye taşıyan siz dinleyenlerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliyoruz.

Özel bir teşekkür de , birbirinden güzel eserlerle salonu coşturan, her zamanki gibi Bozkurtlar Fm’ i ve Kırıkkale Fm’i unutmayıp o coşkulu kalabalığa Radyomuz Bozkurtlar Fm’i ve Kırıkkale Fm’i alkışlatan, gönlü güzel kardeşim Adam gibi adam Ali Kınık’a bizlerde gönülden teşekkür ediyor bizlerde onu ayakta alkışlıyoruz. Konseri Radyo Bozkurtlar Fm ve Radyo Kırıkkale Fm imtiyaz sahibi Türkmenoğlu Nihat Paran Canlı olarak sundu…Başka konser ve Canlı Yayınlarda buluşmak ümidi ile bizleri takip etmeye devam edin.

RADYO BOZKURTLAR FM – RADYO KIRIKKALE FM AİLESİ

ELMADAĞ ALİ KINIK KONSERİ’NDEN KARELER

ali_kinik_bozkurtlarfm_elmadag_konser_01

ali_kinik_bozkurtlarfm_elmadag_konser_03

Etiketler: , ,
reklam-alani-kirikkalefm-3

Yorum Yapmak Kapalı